Procesně orientované CRM

Vyvinuli jsme unikátní CRM aplikaci, která zvýší vaše tržby, zlepší efektivitu a zjednoduší práci. Jedná se o cloudovou službu, která byla připravena ve spolupráci
s obchodními firmami a call centry.

img

Obchod a služby

Ve spolupráci s obchodními společnostmi jsme definovali sadu efektivních nástrojů, které podporují společnosti v akvizici nových zákazníků a nastavují vysoký standard péče o stávající zákazníky. To vše v intuitivním prostředí aplikace, která je k dispozici na PC, tabletech i mobilních telefonech.

ZJISTIT VÍCE

img

Call Centrum

Primárním cílem aplikace pro call centra je zabezpečit více prodejů po telefonu, více domluvených schůzek a více vyplněných dotazníků. To vše se stávajícím nebo nižším počtem telefonních operátorů.

ZJISTIT VÍCE

img

Telekomunikace

Součástí aplikace je cloudová virtuální telefonní ústředna, která umožňuje jednoduché připojení k libovolnému telefonnímu operátorovi. Předdefinované telekomunikační řešení Click2call umožňuje rychlou implementaci.

ZJISTIT VÍCE

img

Bezpečnost

Při návrhu celého řešení bylo naší prioritou udržet v bezpečí kontaktní údaje a know-how zákazníka. Pokročilé HA řešení zabezpečuje provoz bez výpadků a několikanásobné zálohování dat a nahrávek.

ZJISTIT VÍCE

Vysoký standard kvality

img

Bezpečí

24 hodin denně, 7 dní v týdnu
monitoring a dohled nad
systémem a daty

img

Důvěra

10 let zkušeností
s firemní komunikací

img

Flexibilita

20 minut stačí k bezvýpadkovému
navýšení hardwarového výkonu

Demo aplikace

Prohlédněte si prostředí pro operátory, supervizory, obchodníky a manažery, prozkoumejte klíčové funkce a objevte příklady statistik a reportů.

VYZKOUŠET