Ústředna v cloudu

Aplikace Click2call přichází s vlastním řešením VoIP ústředny. Zákazník se tak může rozhodnout, zda bude využívat služeb svého stávajícího telefonního operátora nebo naše přednastavené řešení. Náš cloud umožňuje dynamické škálování výkonu v závislosti na počtu operátorů. 

img

Cloud nebo vlastní řešení

Aplikace je plně integrována s vlastní VoIP ústřednou upravenou na míru potřebám call centra.  Naším cílem bylo zvýšit počet odchozích hovorů, minimalizovat nebo odstranit jakoukoliv latenci a zajistit dynamické navyšování výkonnostních parametrů v závislosti na množství operátorů. 

  • Žádné investice do drahého naddimezovaného hardwaru
  • Výkon ústředny flexibilně roste spolu s počtem hovorů
  • Dostupné z desktopu i mobilních zařízení

img

Národní i mezinárodní provoz

Virtuální ústředna podporuje národní i mezinárodní telekomunikační sítě. Aktuálně disponujeme geograficky oddělenými clustery v Evropě, Asii a Americe. Bez ohledu na státní hranice je volání v rámci námi postavené sítě vždy zdarma.


img

Nahrávání hovorů

Ústředna umožňuje nahrávat a archivovat hovory vybraných uživatelů a telefonních linek. V rámci seznamu hovorů má oprávněný uživatel možnost hovor vyhledat, přehrát si ho a uložit do vlastního počítače. 

1 měsíc
archivace nahrávek
zdarma


Objevte další výhody

img

Správa trunků

Aplikace umožňuje jednoduše přidat napojení na SIP trunk preferovaného operátora. Zákazník se tak může rozhodnout, zda chce využívat vlastního telefonního operátora, nebo přednastavené řešení Click2call.

img

Nastavení všech hovorů

Ústředna obsahuje intuitivní prostředí pro nastavení příchozích hovorů, odchozích hovorů a linek. Dále podporuje pokročilé funkce jako například inteligentní směrování příchozích hovorů nebo podpora hlasového menu (IVR).

img

API rozhraní

API rozhraní poskytuje zákazníkům možnost integrovat ústřednu do jejich stávajících CRM nebo jiných firemních systémů. Zákazník tak například získá možnost volat ze CRM.  


Demo aplikace

Prohlédněte si prostředí pro operátory, supervizory, obchodníky a manažery, prozkoumejte klíčové funkce a objevte příklady statistik a reportů.

VYZKOUŠET